KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12213353
nr 1221 3353
Birger Forsberg
(f. 1922), Sverige
Etsning, "Till Badet". Signerad, daterad 1962, numrerad 4/25. Motivet: 17x24 cm
Birger Forsberg, svensk målare och grafiker född 1922.
Utrop:
500 kr
måndag 3 december 2018
kl 19:26:31